Stig DRL 918
18LED 180mm

139,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

ŚWIATŁA LED DO JAZDY DZIENNEJ
Z AUTOMATYCZNYM WŁĄCZNIKIEM.

GWARANTUJEMY PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ Z ZAKUPU I DŁUGOTRWAŁĄ BEZAWARYJNĄ EKSPLOATACJĘ.

Każdy z dwóch reflektorów wyposażony jest w 18 SUPER JASNYCH DIÓD PIRANHA LED. Markowe diody zapewniają DOSKONAŁĄ WIDOCZNOŚĆ oraz długą bezawaryjną eksploatację.

Zestaw standardowo wyposażony jest w AUTOMATYCZNY WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ. Światła zasilać można zarówno z instalacji 12V jak i 24V co czyni nasz zestaw maksymalnie uniwersalnym. Instalacja zestawu możliwa jest zarówno w pojazdach osobowych i dostawczych jak również w ciężarowych i autobusach. Uniwersalne uchwyty oraz zestaw akcesoriów montażowych pozwalają na instalację świateł w praktycznie każdym samochodzie.

Zestaw wykonany z wysokiej jakości materiałów jest CAŁKOWICIE WODOSZCZELNY,
a klosze są ODPORNE NA ZARYSOWANIA.

Zestaw posiada PRAWDZIWY CERTYFIKAT CE oraz HOMOLOGACJĘ E4 i RL 00. Stosowne oznaczenia zgodnie z polskim prawem wytłoczone są na kloszach lamp. Wyposażając samochód w nasz zestaw bez obaw można poruszać się po drogach UNII EUROPEJSKIEJ.

Specyfikacja zestawu:

Wymiary: 180 x 26 x 40 mm
Źródło światła: 18 diód Piranha LED w każdej lampie
Zasilanie 12V / 24V
Moc: 4W
Pobór prądu 12V: 0,3A
Pobór prądu 24V: 0,15A

BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ

W skład kompletnego zestawu do samodzielnego montażu wchodzą następujące elementy:

Lampa 18 LED - 2szt
Automatyczny włącznik wbudowany w lampy
Wiązki przewodów
Akcesoria montażowe
Polska instrukcja montażu
Gwarancja 24 miesiące
Dowód zakupu

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii