STIG DRL 807

59,00  75,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Światła do jazdy dziennej STIG DRL 807

Okrągłe światła LED do jazdy dziennej z automatycznym wyłącznikiem o średnicy montażowej 70mm. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego światła do jadzy dziennej DRL 807 automatycznie wyłączają się z chwilą zaświecenia świateł mijania.

Każdy z dwóch reflektorów wyposażony jest w cztery jasne diody LED, które zapewniają doskonałą widoczność oraz długą bezawaryjną eksploatację. Montaż zestawu możliwy jest zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych wyposażonych w instalację 12V. Uniwersalne uchwyty oraz zestaw akcesoriów montażowych pozwalają na instalację świateł w praktycznie każdym samochodzie. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości materiałów i jest całkowicie wodoszczelny.

Zestaw posiada certyfikat CE oraz homologację E4 i RL 00. Zgodnie z polskim prawem stosowne oznaczenia wytłoczone są na kloszach lamp. Wyposażając samochód w światła do jazdy dziennej DRL 807 można bez obaw poruszać się po drogach Unii Europejskiej.

Dane techniczne:


 

Średnica klosza 70 mm
Głębokość lampy 45 mm
Zasilanie 12V
Żywotność ok. 5000h
Barwa światła 5000K
Kąt świecenia 170st.
Jasność ok. 160lm (1 lampa)
Pobór mocy 3.8W (1 lampa)
Automat wyłączenie lamp LED w chwili włączenia świateł mijania
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii

Pliki do pobrania: