Stig 33L
4 sensory

120,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Wybierz kolor sensorów:
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

CZUJNIKI PARKOWANIA MODEL 33L Z WYŚWIETLACZEM LCD

 

Niezawodny zestaw czujników parkowania na tył pojazdu wyposażony w 4 sensory oraz kolorowy wyświetlacz LCD z sygnalizatorem dźwiękowym.

Zestaw aktywuje się automatycznie po załączeniu biegu wstecznego. Czterostopniowa sygnalizacja dźwiękowa działa w zakresie od 1.5m odległości od przeszkody. Na wyświetlaczu odczyty prezentowane są w zakresie od 2m od wykrytej przeszkody. Pomiar odległości prezentowany jest na ekranie LCD indywidualnie dla stref prawej i lewej. Ponadto wyświetlacz zmienia tło prezentowanych wskazań od zielonego poprzez pomarańczowy do czerwonego w zależności od odległości do wykrytej przeszkody.  Możliwe jest wyłączenie dźwięku przyciskiem umieszczonym na tylnej części obudowy wyświetlacza.

2,0 - 1,0m kolor podświetlenia zielony

0,9 - 0,5m kolor podświetlenia pomarańczowy

0,4 - 0,0m kolor podświetlenia czerwony

Stopkę wyświetlacza można zdemontować. Przegub kulowy umożliwia dowolne ustawienie kąta wyświetlacza tak, aby zapewnić perfekcyjną widoczność jego wskazań.

Zestaw wyposażony jest w wysokiej klasy sensory o średnicy montażowej 22mm i płaskim kołnierzu. Sensory są całkowicie wodoszczelne. Są one również odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak śnieg, deszcz czy mgła.

Sensory posiadają rozpinane kable co zdecydowanie ułatwia montaż. W przypadku konieczności wymiany sensora np. po kolizji nie ma potrzeby demontażu całego zderzaka. W razie potrzeby możliwe jest lakierowanie sensorów 1-2 warstwami lakieru (we własnym zakresie).

 

Specyfikacja urządzenia

Zasilanie 12V DC

Pobór prądu <4W

Temperatura pracy urządzenia -30°C do +70 °C

Detekcja przeszkód 2.0 - 0,3m

Wskazania na wyświetlaczu 2m - 0,0m

Sygnalizacja dźwiękowa 1,5m - 0,0m

Błąd pomiaru +/- 5cm

Otwór montażowy 21,5mm

Średnica zewnętrza sensorów 24,5mm

Wymiary wyświetlacza szer. 83 x wys. 52 x grubość 24mm

Możliwość montażu w metalowym zderzaku: NIE

Długość przewodów od sensorów 2,5m

Długość przewodu od wyświetlacza 5,5m

 

Skład zestawu

centralka sterująca

wyświetlacz LCD

4 sensory na tył pojazdu

okablowanie

wiertło montażowe

instrukcja obsługi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii

Pliki do pobrania: