Stig 30

89,00  95,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wysyłka: do 24 godzin
Wybierz kolor sensorów:
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

CZUJNIKI PARKOWANIA STIG 30 Z SYGNALIZACJĄ DŹWIĘKOWĄ

Niezawodny zestaw czujników parkowania na tył pojazdu wyposażony w 4 sensory przeznaczonych do montażu na tył pojazdu oraz sygnalizator dźwiękowy.

 

Sensory tylne aktywują się automatycznie po załączeniu biegu wstecznego. 

Centralka jest fabrycznie skalibrowana. Aktywacja zestawu sygnalizowana jest krótkim dźwiękiem potwierdzającym gotowość do wykrywania przeszkody.

Zestaw wyróżnia się sześciostopniową dźwiękową sygnalizacją odległości od przeszkody dla sensorów tylnych.

Zestaw wyposażony jest w wysokiej klasy sensory o średnicy montażowej 20mm.

(1) Dzięki silikonowym uszczelkom sensory są całkowicie wodoszczelne. Są one również odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak śnieg, deszcz czy mgła.

(2) Skośna krawędź kołnierza umożliwia precyzyjną korektę konta nachylenia płaszczyzny sensora względem podłoża. Korekty dokonuje się obracając sensorem o 180° w trakcie montażu.

(3) Wewnętrzna obudowa przetwornika wykonana jest z aluminium co przekłada się na precyzję działania czujników Stig.

Sensory posiadają rozpinane kable co zdecydowanie ułatwia montaż. W przypadku konieczności wymiany sensora np. po kolizji nie ma potrzeby demontażu całego zderzaka.

Czujniki parkowania Stig sprzedajemy od ponad 10 lat. W tym czasie zaufało nam wielu klientów, którzy potwierdzają ich niezawodność i precyzję działania

Zestaw występuje w kilku odmianach kolorystycznych. Możliwy jest wybór sensorów w kolorze białym, czarnym i srebrnym. W razie potrzeby możliwe jest lakierowanie sensorów 1-2 warstwami lakieru.

 

Specyfikacja urządzenia:

praca bez zakłóceń w temp. -30°C do +60°C

sensory odporne na mgłę, deszcz, śnieg

sygnalizacja dźwiękowa od 0,30m do 1,5m

pobór mocy 35mA

sygnalizacja dźwiękowa 75dB

długość kabla sensora 2,3m

 

Skład zestawu:

centralka sterująca

4 sensory na tył pojazdu

głośnik

okablowanie

wiertło montażowe

instrukcja obsługi

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Stig 30
Towar zgodny z opisem, banalny montaż, bezbłędne działanie. Świetna jakość. Polecam
Pokazuje 1-1 z 1 opinii