Sterownik Bloker 67 uniwersalny

76,00  82,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wysyłka: 48 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA

BLOKER 67

Niezawodny sterownik centralnego zamka BLOKER 67 wyposażony w 3-przyciskowe piloty typu kluczyk. Podstawową funkcją sterownika jest sterowanie zamykaniem i otwieraniem samochodu za pomocą pilota zdalnego sterowania sygnalizowane mrugnięciem kierunkowskazów. Sterownik realizuje też funkcję prostego alarmu, funkcję domykania szyb, odstraszania intruzów oraz obsługuje drugi kanał z pomocą którego można sterować otwieraniem klapy bagażnika lub klapki wlewu paliwa.

Sterownik przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

W komplecie znajdują się dwa bardzo estetyczne piloty typu kluczyk. Piloty wyposażone są w grot do zamka i stacyjki.
Sterowanie funkcjami sterownika odbywa się z pomocą 3 przycisków.

Bardzo wygodne piloty typu kluczyk dzięki kompaktowym rozmiarom nie zajmują zbyt wiele przestrzeni w okolicy kolumny kierownicy.

Jako nieliczni w Polsce wyposażamy nasze sterowniki Bloker w piloty ze zmiennym i generowanym losowo kodem zabezpieczeń Keeloq.

Rozwiązanie to opatentowane przez firmę Microchip gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji radiowej sygnału z pilota do sterownika samochodu. Dzięki temu pilota nie da się podsłuchać ani sklonować.

Po montażu sterownika istnieje możliwość przełożenia kostki immobilizera z oryginalnego kluczyka do pilota Bloker. Obudowa pilota Bloker posiada miejsce na transponder.

pilot sterownik 67 immobilizer

Do sterownika można wczytać jednocześnie aż 4 piloty. Piloty dostępne są w naszej ofercie.

Do pilotów dołączone są groty kluczyka nr 52 z naszej oferty pasujące do nowszych samochodów grupy VW (Audi, VW, Seat, Skoda) oraz niektórych Fordów Galaxy.

Grot nr 52 przedstawiony jest na rysunku poniżej

Sterownik Bloker może pełnić rolę prostego alarmu.
Zamknięcie samochodu sygnalizowane jest za pomocą mrugającej diody, która odstrasza potencjalnych intruzów. Dodatkowo do sterownika można podłączyć syrenę oraz czujniki. Próba otwarcia wtargnięcia do samochodu bez użycia pilota skutkować będzie sygnałem alarmowym i mrugającymi kierunkowskazami.

W skład kompletnego zestawu do samodzielnego montażu wchodzą następujące elementy:

- 2x pilot
- 2x grot do pilota (nr 52 - grupa VW, Audi, Skoda, Seat, Ford Galaxy)
- centralka sterownika
- dioda imitująca alarm
- dwa wybrane emblematy marki (logo) do przyklejenia na obudowie pilota
- wiązka przewodów
- przylepiec
- pisemna gwarancja 24 miesiące
- dowód zakupu (paragon lub faktura)
- kolorowy poradnik montażu GRATIS

W niektórych modelach Honda oraz Daewoo w celu poprawnej instalacji sterownika Bloker istnieje konieczność uzupełnienia systemu centralnego zamka o siłownik Slave w drzwiach kierowcy. Siłownik nie stanowi elementu zestawu. Stosowne siłowniki znajdują się w naszej ofercie i można dokupić je jako akcesorium dodatkowe.

W zestawie najwyższej jakości emblemat marki.

Sprawdź czy urządzenie będzie można zamontować w Twoim samochodzie:

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
DODATKI I PRODUKTY POWIĄZANE ZOBACZ TAKŻE