Sterownik Bloker 64 Dedykowany

95,00  104,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wysyłka: 48 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA

BLOKER 64

DEDYKOWANY DO SAMOCHODÓW VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA

Niezawodny sterownik centralnego zamka BLOKER 64 wyposażony w 3-przyciskowe piloty typu scyzoryk. Podstawową funkcją sterownika jest sterowanie zamykaniem i otwieraniem samochodu za pomocą pilota zdalnego sterowania. Wyzwalane funkcje sterownik potwierdza mrugnięciem kierunkowskazów. Sterownik realizuje też funkcję prostego alarmu, funkcję domykania szyb oraz odstraszania intruzów a także obsługuje drugi kanał z pomocą którego można sterować otwieraniem klapy bagażnika lub klapki wlewu paliwa.

Sterownik przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

W komplecie znajdują się dwa bardzo solidne piloty zgodne z oryginalnymi stosowanymi w wielu pojazdach grupy VW, między innymi w samochodach VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT i SKODA. Piloty wyposażone są w kluczyk, który składa się do wnętrza obudowy. Po wciśnięciu przycisku kluczyk wychyla się i jest gotowy do użycia.
Najlepsza jakość na rynku i świetne materiały.

Jako nieliczni w Polsce wyposażamy nasze sterowniki Bloker w piloty ze zmiennym i generowanym losowo kodem zabezpieczeń Keeloq.
Rozwiązanie to opatentowane przez firmę Microchip gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji radiowej sygnału z pilota do sterownika samochodu. Dzięki temu pilota nie da się podsłuchać ani sklonować.

Po montażu sterownika w samochodzie przepinamy moduł swojego dotychczasowego pilota scyzoryka z chipem immobilisera do nowego pilota.
Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby ponoszenia kosztów zakupu i obróbki ślusarskiej grota jak również nie trzeba przekładać kostki immobilizera.

pilot sterownik bloker 64

W razie potrzeby istnieje możliwość przełożenia kostki immobilizera z oryginalnego kluczyka do pilota Bloker.
Obudowa pilota Bloker posiada miejsce na transponder.

pilot sterownik 67 immobilizer

Do sterownika można wczytać jednocześnie aż 4 piloty. Piloty dostępne są w naszej ofercie.

Jakość lepsza od oryginału oryginału.

W komplecie z pilotami znajdują się 2 groty do nowszych samochodów VW, Audi, Seat, Skoda (nr 52 z naszej oferty).

W skład kompletnego zestawu do samodzielnego montażu wchodzą następujące elementy:

- 2x pilot identyczne z oryginalnym wzorem VW wraz z grotami do nowszych modeli samochodów VW, Audi, Seat, Skoda
- Centralka sterownika
- Dioda imitująca alarm
- Dwa wybrane emblematy marki (logo) do przyklejenia na obudowie pilota
- Przekaźnik samochodowy 12V 30/40A
- Wiązka przewodów
- Przylepiec
- Pisemna gwarancja 24 miesiące
- Dowód zakupu (paragon lub faktura)
- Kolorowy poradnik montażu GRATIS

W zestawie najwyższej jakości wybrany emblemat marki VW, Audi, Seat lub Skoda.

Sprawdź czy urządzenie będzie można zamontować w Twoim samochodzie:

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii