Sterownik Bloker 51 uniwersalny

76,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

 • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
 • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

UNIWERSALNY STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA BLOKER 51

Niezawodny sterownik centralnego zamka BLOKER 51 wyposażony w dwa bardzo estetyczne 4-przyciskowe piloty typu brelok. Podstawową funkcją sterownika jest sterowanie zamykaniem i otwieraniem samochodu za pomocą pilota zdalnego sterowania sygnalizowane mrugnięciem kierunkowskazów. Sterownik realizuje też funkcję prostego alarmu, funkcję domykania szyb, odstraszania intruzów oraz obsługuje drugi kanał z pomocą którego można sterować otwieraniem klapy bagażnika lub klapki wlewu paliwa. Do sterownika można wczytać jednocześnie 4 piloty. Dodatkowe piloty dostępne są w naszej ofercie.

 

Sterownik Bloker może pełnić rolę prostego alarmu.

Zamknięcie samochodu sygnalizowane jest za pomocą mrugającej diody, która odstrasza potencjalnych intruzów. Dodatkowo do sterownika można podłączyć syrenę oraz czujniki. Próba wtargnięcia do samochodu bez użycia pilota skutkować będzie sygnałem alarmowym i mrugającymi kierunkowskazami.

 

Zmienny kod zabezpieczeń transmisji pilota

Jako nieliczni w Polsce wyposażamy nasze sterowniki BLOKER w piloty ze zmiennym i generowanym losowo kodem zabezpieczeń Keeloq.

Rozwiązanie to opatentowane przez firmę Microchip gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji radiowej sygnału z pilota do sterownika samochodu. Dzięki temu pilota nie da się podsłuchać ani sklonować.

 

Skład zestawu obejmuje

 • 2 piloty typu brelok
 • centralka sterownika
 • wiązka przewodów
 • dioda imitująca alarm
 • dwa wybrane emblematy marki (logo) do przyklejenia na obudowie pilota
 • przylepiec
 • dowód zakupu (paragon lub faktura)
 • gwarancja 24 miesiące
 • kolorowy poradnik montażu GRATIS
 • szczegółowa polska instrukcja montażu

 

Dzięki dołączonej do zestawu autorskiej publikacji p.t. "Mini poradnik montażu sterownika centralnego zamka" oraz polskiej szczegółowej instrukcji instalacji montaż sterownika można wykonać samodzielnie. Dodatkowo na życzenie dodajemy rozpiskę elektryczną samochodu o ile taka jest dostępna w naszej bazie danych.

Kompatybilność sterownika Bloker

Sterownik kompatybilny jest z modelami samochodów wymienionymi w tabeli dostępnej na stronie: http://stig.iq.pl/foto/rozpiski.pdf

Cechy sterownika zamka Bloker:

 • Steruje prawie każdym centralnym zamkiem. Do wyboru impuls minusowy, impuls plusowy, zamek pneumatyczny, bezpośrednie podłączenie pod siłowniki. Gwarantowana najwyższa jakość wbudowanych markowych przekaźników. Absolutnie bezawaryjny.
 • Steruje fabrycznym alarmem. Gdy fabryczny alarm sterowany jest za pośrednictwem centralnego zamka (bez pilota), nasz sterownik bez problemu go obsłuży.
 • Funkcja mini alarmu. Do sterownika można podłączyć czujniki dodatkowe oraz syrenkę alarmową. Przy ingerencji niepowołanej osoby sterownik spełni funkcję alarmu (kierunkowskazy migają i pojawia się sygnał dla syrenki). Syrenka nie znajduje się na wyposażeniu sterownika. W sprzedaży posiadamy syrenki alarmowe jako akcesoria dodatkowe. UWAGA: Funkcja niedostępna w przypadku modelu Bloker 58E oraz Bloker 67E.
 • Regulowana długość impulsu sterującego. Sterownik umożliwia ustawienie długości impulsu sterującego na 0,7 sekundy dla zamków elektrycznych i 3,5 sekundy dla zamków pneumatycznych. Ustawienie realizowane jest poprzez zworkę na obudowie. Nie ma potrzeby skomplikowanego programowania sterownika.
 • Funkcja domykania szyb. Po zamknięciu samochodu za pomocą pilota sterownik generuje impuls minusowy o długości 20 sekund, który steruje samochodowym modułem komfort. W przypadku, gdy sterowanie domykaniem szyb odbywa się impulsem plusowym, konieczne jest zastosowanie dodatkowego przekaźnika dostępnego w naszej ofercie. Posiadamy także w sprzedaży moduły domykania szyb przeznaczone do samochodów nie wyposażonych fabrycznie w moduł komfort.
 • Funkcja odstraszania intruzów. Na wyposażeniu sterownika znajduje się dioda LED, która mruga po zamknięciu samochodu i w ten sposób imituje działanie alarmu. Mrugająca dioda wprowadza w błąd potencjalnych intruzów i pełni rolę odstraszającą.
 • Drugi kanał. Pilot zdalnego sterowania naszego sterownika Bloker posiada osobny przycisk do wyzwolenia dodatkowego impulsu(tzw. drugi kanał). Za pomocą tego impulsu można zrealizować funkcję np. otwarcia klapy bagażnika lub odblokowania klapki wlewu paliwa (jeśli ma sterowanie elektryczne). Obciążalność wyjścia wynosi aż 10A więc w większości przypadków można podłączyć zdalne urządzenie bez konieczności stosowania dodatkowego przekaźnika. Impuls wychodzący jest plusowy (+). UWAGA: Funkcja niedostępna w przypadku modelu Bloker 50.
 • Potwierdzanie zamknięcia i otwarcia. Sterownik Bloker potwierdza zamykanie i otwieranie zamka odpowiednią sekwencją mrugnięć kierunkowskazów.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii