Sterownik Bloker 50 uniwersalny

72,00 
Wysyłka: 48 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

UNIWERSALNY STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA

BLOKER 50

Funkcjonalny i niezawodny sterownik centralnego zamka BLOKER 50 wyposażony w 2-przyciskowe piloty typu breloczek. Podstawowym zadaniem sterownika jest sterowanie zamykaniem i otwieraniem samochodu za pomocą pilota zdalnego sterowania z potwierdzaniem mrugnięciem kierunkowskazów. Sterownik realizuje też funkcję prostego alarmu, funkcję domykania szyb, odstraszania intruzów.

 

Sterownik przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

W komplecie znajdują się dwa bardzo solidne i niezwykle proste w obsłudze piloty
z dwoma przyciskami.

Piloty polecamy osobom ceniącym prostotę użytkowania bez utraty funkcjonalności. Najlepszy na rynku sterownik z prostymi w obsłudze pilotami zamknij/otwórz.

Najlepsza jakość na rynku i świetne materiały.

Piloty pracują w paśmie 433 MHz oraz posiadają zmienny kod zabezpieczeń Keeloq opatentowany przez firmę Microchip.

 

 

 

Do sterownika można wczytać jednocześnie aż 4 piloty. Piloty dostępne są w naszej ofercie.

 

W skład kompletnego zestawu do samodzielnego montażu wchodzą następujące elementy:

- 2x pilot typu brelok
- Centralka sterownika
- Dioda imitująca alarm
- Wiązka przewodów
- Przylepiec
- Pisemna gwarancja 24 miesiące
- Dowód zakupu (paragon lub faktura)
- Kolorowy poradnik montażu GRATIS

 

Na życzenie dołączamy emplemat wybranej marki. Prosimy o stosowną informację w polu uwagi na formularzu zamówienia. W przypadku braku informacji domyślnie wysyłamy emblemat firmowy STIG.

 

Sprawdź czy urządzenie będzie można zamontować w Twoim samochodzie:

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii