Siłownik 4kg Master

8,50  10,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

 • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
 • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Siłownik MASTER o sile 4kg

Stosowany w samochodach osobowych SIŁOWNIK GŁÓWNY (tzw. MASTER) mechanizmu centralnego zamka. Siłownik MASTER montowany jest w drzwiach kierowcy. Siłowniki tego typu posiadają funkcję sterowania siłownikami zależnymi. Siłownik jest bardzo dokładnie uszczelniony i przygotowany do pracy w najcięższych warunkach. Posiada obrotowe główki oraz uniwersalny komplet mocowań, co znacznie ułatwia montaż. Siła uciągu to aż 4kg, co gwarantuje poprawną pracę z większością zamków samochodów osobowych i niektórych dostawczych.

CECHY SIŁOWNIKA:

 • Wbudowane markowe silniczki firmy Hitechnology
 • Rzeczywista siła uciągu 4kg
 • Obrotowe główki ułatwiające montaż
 • Dokładne uszczelnienie
 • Uniwersalność w montażu
 • Siłownik pasuje do 99% samochodów

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ NASTĘPUJĄCE ELEMENTY:

 • Siłownik MASTER 4kg
 • Pręt łączący
 • Blaszka mocująca
 • Wkręty, łączniki

Sprawdź inne siłowniki dostępne w naszej ofercie. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii