Przełącznik On/Off WiFi

32,90 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

 • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
 • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Zdalnie sterowany przełącznik On/Off WiFi 230V 10A

Najlepszy zasięg na rynku WiFi, sprawdzona i stabilna praca

Kontrola przez WiFi za pomocą darmowej aplikacji Smart Life (Tuya) dostępnej do pobrania na telefony z systemem Android oraz Apple iOS

Włącznik ręczny na obudowie urządzenia

 

Za pomocą przełącznika można automatyzować pracę domowych urządzeń zasilanych napięciem 230V o maksymalnym obciążeniu 10A. Urządzenia do niego podpięte sterować można za pomocą smartfona podpiętego do internetu w dowolnym miejscu na świecie. Możliwe jest sterowanie głosem za pomocą Google Home oraz Amazon Alexa.

Aplikacja Smart Home daje możliwość konfiguracji automatyzacji takich jak timer, stoper, terminarz uruchomienia, sceny itp. Jednym z typowych zastosowań jest sterowanie oświetleniem. Za pośrednictwem aplikacji przełącznik można udostępnić wybranym osobom np. innym domownikom, którzy automatycznie zyskują możliwość sterowania urządzeniem ze swojego własnego smartfona lub tabletu. Sterowanie przełącznikiem za pomocą smartfona z dostępem do internetu możliwe jest z dowolnego miejsca na świecie.

W połączeniu z innymi urządzeniami serii Smart Home można definiować scenariusze inteligentnego domu działań dowolnie konfigurując sekwencje włączania i wyłączania podpiętych do systemu urządzeń.

 

Specyfikacja produktu

 • duży zasięg WiFi i stabilna praca
 • komunikacja bezprzewodowa Wi-Fi 2.4 GHz
 • sterowanie iOS 9.0 lub nowszy, Android 4.4 lub nowszy
 • darmowa aplikacja Tuya / SmartLife (zdalne zarządzanie, harmonogramy zasilania, scenariusze)
 • współpraca z Google Home, Amazon Alexa, IFTTT
 • włącznik ręczny na obudowie urządzenia
 • zasilanie 90 do 250 V AC, 50/60 Hz
 • maksymalny prąd 10A
 • maksymalna moc 2000 W
 • wymiary 90x40x23mm
 • kolor obudowy biały

 

Skład zestawu

 • przełącznik NF101 Tuya WiFi 10A 230V
 • instrukcja
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii