O nas

Dlaczego Stig.pl

Firma Intermedia funkcjonuje jako polskie przedsiębiorstwo od 1997 roku. Obecnie cieszymy się dużym zaufaniem naszych Klientów wypracowanym przez wszystkie lata naszej działalności. Jesteśmy solidnym kontrahentem i sprawdzonym partnerem w relacjach biznesowych. Naszym celem jest stabilny rozwój mający swoje oparcie we wprowadzanych na rynek wysokiej jakości produktach spełniających oczekiwania klientów zarówno co do potrzeb jak i ceny.

Doradzamy klientom w kwestiach związanych z wyborem produktu jak również jego użytkowaniem. Nikogo nie zostawiamy bez odpowiedzi.

Błyskawicznie dostarczamy zakupiony towar do klientów. Zamówienia złożone do południa z ocpją dostawy kurierskiej w większości trafiają do odbiorcy już następnego dnia roboczego a więc w ciągu niespełna 24h.

Nasze produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją. Ewentualne reklamacje rozpatrywane są błyskawicznie bez zbędnej zwłoki odsyłane do klientów na nasz koszt.

Doposażamy nowe pojazdy. Z naszej oferty aftermarket skorzystali dealerzy znanych światowych marek samochodowych co potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów.