Monitor samochodowy 5"

119,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Uniwersalny monitor samochodowy LCD 5" do kamer cofania

(UA) Універсальний 5-дюймовий автомобільний монітор для камер заднього виду

 

Wysokiej klasy monitor LCD o przekątnej 5" dedykowany w szczególności do kamer samochodowych.

Monitor wyposażony jest w dwa wejścia wideo cinch. Obraz wyświetla się automatycznie po aktywacji kamery. Podczas jazdy możemy obserwować obraz z wejścia wideo oznaczonego kolorem żółtym (np. kamera przednia). W przypadku aktywacji obrazu na priorytetowym wejściu oznaczonym kolorem białym (np. kamera cofania) obraz jest automatycznie przełączany.

Monitor wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa

Stopka umożliwia bardzo łatwy montaż monitora (1) bez potrzeby ingerencji w kokpit samochodu. Monitor jest bardzo lekki dlatego stopkę można przykleić do deski rozdzielczej za pomocą załączonej do zestawu dwustronnej pianki klejącej.

Monitor wyróżnia się wyjątkowo smukłą obudową (2). Jej grubość to zaledwie 17mm. Daszek w górnej części obudowy sprawia, że obraz jest bardziej czytelny w słoneczne dni.

Monitor posiada menu ekranowe w języku polskim i angielskim. Sterowanie funkcjami możliwe jest za pomocą przycisków (3) umieszczonych na tylnej ściance obudowy monitora. Możliwa jest regulacja  podstawowych parametrów wyświetlania obrazu takich jak  jasność, kontrast i kolor.

Matryca wykonana została w technologi TFT LCD. Rozdzielczość wyświetlanego obrazu to 800x480px. Monitor jest pracuje w systemach PAL i NTSC.

 

Skład zestawu:

monitor LCD

wiązka sygnałowa

kabel zasilający

 

Parametry techniczne:

typ matrycy TFT LCD 5"

system obrazu NTSC / PAL

rozdzielczość 800x480px, 420 linii

kontrast 350:1

2x wejście wideo cinch

automatyczne wzbudzanie

zużycie energii 200,A

zasilanie DC 9-15V

temperatura pracy od -30 do +70°C

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii