Monitor samochodowy 7"

190,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Multimedialny monitor LCD 7" do samochodowych kamer cofania

(UA) Мультимедійний 7 "автомобільний монітор для камер заднього виду

 

Monitor wyposażony jest w dwa wejścia wideo cinch oraz jedno wejście audio. Umożliwia to jednoczesne podłączenie kamery cofania i dodatkowo np. zestawu DVD, gier wideo lub drugiej kamery na przód pojazdu. 

Obraz wyświetla się automatycznie po aktywacji kamery. Podczas jazdy możemy obserwować obraz z wejścia wideo oznaczonego VIDEO-IN (np. kamera przednia). W przypadku aktywacji obrazu na priorytetowym wejściu oznaczonym BACK-CAM (np. kamera cofania) obraz jest automatycznie przełączany.

Matryca posiada przekątną 7" i wykonana została w technologi TFT LCD. Rozdzielczość wyświetlanego obrazu to 800x480px. Monitor pracuje w systemach PAL i NTSC.

W dolnej części obudowy umiejscowiony jest panel dotykowy (1) do obsługi funkcji monitora.

Monitor wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa. Posiada wyjątkowo smukłą obudowę co zdecydowanie wyróżnia go spośród innych tego typu produktów na rynku. Jej grubość to zaledwie 17mm.

Stopka umożliwia bardzo łatwy montaż monitora bez potrzeby ingerencji w kokpit samochodu. W zestawie znajduje się również dwustronna pianka klejąca do umocowania stopki do kokpitu.

W tylnej części obudowy miejsce znalazły głośniki (1) wyjścia audio. 

Uniwersalny uchwyt pozwala na pochylanie monitora (2). Dzięki funkcji odwracania obrazu możliwy jest również montaż podwieszany.

Sterownie wszystkimi funkcjami monitora można realizować za pomocą funkcjonalnego pilota.

 

Skład zestawu:

monitor LCD Stig 7001

pilot zdalnego sterowania (bateria w komplecie)

kabel zasilający

 

Parametry techniczne:

typ matrycy TFT LCD 5"

system obrazu NTSC / PAL

rozdzielczość 800x480px, 420 linii

format obrazu 16:9

kontrast 350:1

2x wejście wideo cinch

1x wejście audio

wbudowane glośniki

automatyczne wzbudzanie

zasilanie DC 9-15V

temperatura pracy od -30 do +70°C

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
DODATKI I PRODUKTY POWIĄZANE ZOBACZ TAKŻE