Składany monitor samochodowy 4.3"

75,00  85,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Składany monitor samochodowy LCD 4.3" do kamer cofania

(UA) Складаний універсальний 4.3-дюймовий автомобільний монітор для камер заднього виду

 

Wysokiej klasy składany monitor LCD o przekątnej 4.3" dedykowany w szczególności do kamer samochodowych.

Monitor wyposażony jest w dwa wejścia wideo cinch. Obraz wyświetla się automatycznie po aktywacji kamery. Podczas jazdy możemy obserwować obraz z wejścia wideo oznaczonego kolorem żółtym (np. kamera przednia). W przypadku aktywacji obrazu na priorytetowym wejściu oznaczonym kolorem białym (np. kamera cofania) obraz jest automatycznie przełączany.

Monitor wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa. Łatwy montaż przy pomocy taśmy dwustronnej. Dzięki niewielkim wymiarom możemy umieścić monitor w dowolnym miejscu kokpitu.

Załączona do zestawu dwustronna taśma klejąca umożliwia bardzo łatwy montaż monitora bez potrzeby ingerencji w kokpit samochodu. Na czas postoju monitor można łatwo złożyć na płasko (kolejne kroki 1,2 i 3 jak na rysunku). Aby podnieść ekran wystarczy nacisnąć przycisk oznaczony (1).

Matryca wykonana została w technologi TFT LCD

 

Skład zestawu:

monitor LCD 4.3"

wiązka sygnałowa

kabel zasilający

 

Parametry techniczne:

typ matrycy TFT LCD 4.3"

system obrazu NTSC / PAL

2x wejście wideo cinch

automatyczne wzbudzanie

zasilanie DC 9-15V

temperatura pracy od -10 do +50°C

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii