Monitor lusterko wsteczne

92,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Monitor do samochodowych kamer cofania wbudowany w lusterko wsteczne

(UA) Монітор дзеркала заднього виду для камер заднього виду

 

Lusterko oferuje większą od standardowej powierzchnię do obserwacji tylnej szyby. Obraz wyświetla się automatycznie po aktywacji kamery.

Bardzo łatwy montaż monitora bez potrzeby ingerencji w kokpit samochodu możliwy jest dzięki uniwersalnym rozsuwanym uchwytom (1).

Lusterko z monitorem posiada dwa wejścia wideo (2), co umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch kamer - jednej na przód, a drugiej na tył pojazdu. Podczas jazdy możemy obserwować obraz z wejścia wideo oznaczonego kolorem żółtym (np. kamera przednia). W przypadku aktywacji obrazu na priorytetowym wejściu oznaczonym kolorem białym (np. kamera cofania) obraz jest automatycznie przełączany.

Obraz z kamery wyświetlany jest w centralnej części ekranu w polu o przekątnej 4,3". Matryca wykonana została w technologi TFT LCD. Rozdzielczość wyświetlanego obrazu to 480x272px. Monitor w lusterku jest pracuje w systemach PAL i NTSC.

Zaletą monitora w lusterku wstecznym jest wielkość lusterka oraz bardzo smukła obudowa o grubości zaledwie 7mm.

 

Skład zestawu:

monitor LCD Stig 3001

kabel zasilający

 

Parametry techniczne:

typ matrycy TFT LCD 4,3"

system obrazu NTSC / PAL

rozdzielczość 480x272px

kontrast 350:1

2x wejście wideo cinch

automatyczne wzbudzanie

zasilanie DC 9-15V

temperatura pracy od -30 do +70°C

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
DODATKI I PRODUKTY POWIĄZANE ZOBACZ TAKŻE