Kamera RVC22 IR 12/24V

85,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

KAMERA COFANIA RVC22 TIR/BUS. WIDZI W NOCY (DIODY PODCZERWIENI O ZASIĘGU 15m). ZASILANIE 12/24V

Solidnie wykonana, masywna, przeznaczona do montażu w pojazdach typu TIR, BUS, VAN a także w ciągnikach rolniczych, maszynach budowlanych, autobusach itp..

Profesjonalna kolorowa kamera wspomagającą manewr parkowania. Kamera przeznaczona do montażu na tył jak pojazdu. 

Kamera wyposażona jest w 18 diód podczerwieni, które sprawiają, że obraz wyświetlany jest również w całkowitej ciemności. Kamerę montuje się do karoserii przy pomocy wkrętów. Bardzo solidna metalowa obudowa to gwarancja niezwykłej wytrzymałości urządzenia. Możliwość zasilania napięciem zarówno 12V jak i 24V predysponuje kamerę do zastosowań profesjonalnych w pojazdach typu TIR, BUS, VAN, a także ciągnikach i kombajnach rolniczych, koparkach, maszynach budowlanych, autobusach, kamperach itp.

Szerokokątny obiektyw 90° pozwala na dostrzeżenie obiektów znajdujących się w polu niewidocznym dla lusterka wstecznego lub tuż za pojazdem.

Obraz z kamery pojawia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Na monitorze wyświetlane są linie pomocnicze wspomagające parkowanie i ułatwiające ocenę odległości od przeszkody. Funkcja mirror (lustrzane odbicie) sprawia, że widzimy obraz tak jak w lusterku wstecznym.

Urządzenie jest całkowicie szczelne (IP67). Kamera jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz wstrząsy. Do produkcji użyto materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje bardzo niską awaryjność oraz długą żywotność. Masywna, solidna, metalowa obudowa gwarantuje wytrzymałość na ciężkie warunki eksploatacji.

Monitor podłączany jest za pomocą zaopatrzonego w złącza cinch kabla wideo o długości 6m. 

Regulowany daszek ochronny, mocny i ruchomy uchwyt oraz regulacja kąta widzenia w pionie to atuty predysponujące urządzenie do zastosowań profesjonalnych.

 

Skład zestawu:

kamera RVC22

kabel wideo 6m

kabel zasilający

wkręty montażowe

 

Parametry techniczne:

rozdzielczość 656×492

obraz w kolorze

system NTSC

rozdzielczość pozioma 480 linii

minimalne oświetlenie <1.0lux

diody IR 18 sztuk

zasięg skuteczny IR do 15m

czujnik zmierzchu

kąt widzenia ok 90 stopni

funkcja mirror

zasilanie 12V-24V

sensor obrazu OV7950, 1/4" COLOR

wyjście video RCA (cinch) 1.0Vp-p, 75 OHM

linie pomocnicze

klasa wodoszczelności IP67

temperatura pracy urządzenia -30°C do +70 °C

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii