Kamera RVC21

76,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

SAMOCHODOWA KAMERA COFANIA STIG RVC21 Z PODŚWIETLENIEM LED

Do montażu na tył pojazdu.

 

Profesjonalna kolorowa kamera wspomagającą manewr parkowania samochodem. Kamerę można zamontować na tył pojazdu. Kamera współpracuje z monitorami w systemie NTSC.

Kamera wyposażona jest w 4 diody LED (1) doświetlające obserwowaną przestrzeń. Obraz z kamery pojawia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego a na monitorze wyświetlane są linie pomocnicze wspomagające parkowanie.

Szerokokątny obiektyw (2) pozwala na dostrzeżenie obiektów znajdujących się w polu niewidocznym dla lusterka wstecznego.

Kamera posiada kompaktowe wymiary (3) dzięki czemu można ją zamontować np. w zagłębieniu uchwytu klapy bagażnika.

Kamera posiada uniwersalny uchwyt mocowania (4) o wymiarach 38x20mm. Kamerę montujemy przykręcając ją bezpośrednio do karoserii samochodu.

Monitor podłączany jest za pomocą kabla wideo (w zestawie) zaopatrzonego w złącza cinch. Kamera pracuje w systemie NTSC.

 

Skład zestawu:

Kamera Stig RVC21 (NTSC )

Wiązka sygnałowa

 

Parametry techniczne:

zasilanie 7-16V

sensor CMOS 1/4"

obsługa systemu NTSC analog 640x482

doświetlenie 4x dioda LED

generowanie ramek obrazu 30 fps (NTSC)

migawka elektroniczna

automatyczna ekspozycja

automatyczny balans bieli

automatyczna korekcja odblasków

obiektyw szerokokątny 1,7 mm

kąt widzenia ok 110°

temperatura pracy od -30°C do +70°C

klasa wodoszczelności IP67

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii