Kamera RVC10

73,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

SAMOCHODOWA KAMERA COFANIA STIG RVC10

Solidnie wykonana, przeznaczona do montażu na tył pojazdu.

Profesjonalna kolorowa kamera wspomagającą manewr parkowania samochodem. Kamera przeznaczona do montażu na tył jak pojazdu. 

Kamerę montuje się do karoserii przy pomocy wkrętów.

Szerokokątny obiektyw 120° pozwala na dostrzeżenie obiektów znajdujących się w polu niewidocznym dla lusterka wstecznego.

Obraz z kamery pojawia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Na monitorze wyświetlane są linie pomocnicze wspomagające parkowanie i ułatwiające ocenę odległości od przeszkody. Funkcja mirror (lustrzane odbicie) sprawia, że widzimy obraz tak jak w lusterku wstecznym.

Urządzenie jest całkowicie szczelne (IP67). Kamera jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Metalowa obudowa sprawia, że urządzenie jest bardzo solidne.

Monitor podłączany jest za pomocą zaopatrzonego w złącza cinch kabla wideo o długości 6m. Dodatkowa żyła sterująca przydatna jest w niektórych stacjach multimedialnych wymagających impulsu wzbudzenia.

 

Skład zestawu:

kamera RVC10

kabel wideo 6m z dodatkową żyłą sterującą

kabel zasilający

wkręty montażowe

 

Parametry techniczne:

czujnik obrazu OV 1/3-inch color CMOS

kąt widzenia kamery ok 120°

rozdzielczość 512 x 582

rozdzielczość pozioma 480 linii

zasilanie DC 9~15V

pobór prądu do 150mA

minimalne oświetlenie 1.0 lux

wyjście video RCA 1.0Vpp/75 Ohm

przetwornik OV 1/3-inch Kolor CMOS

zasilanie 9-15V, 150mA

obraz w kolorze

system sygnału NTSC / PAL

linie pomocnicze

funkcja mirror

temperatura pracy urządzenia -30°C do +70 °C

klasa wodoszczelności IP67

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii