Kamera RVC09

73,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

SAMOCHODOWA KAMERA COFANIA STIG RVC09

Do montażu na tył lub przód pojazdu.

 

Profesjonalna kolorowa kamera wspomagającą manewr parkowania samochodem. Kamerę można zamontować zarówno na tył jak i przód pojazdu (funkcja mirror). Kamera jest pięknie wykonana w kolorze czarnym błyszczącym co sprawia, że prezentuje się wyjątkowo elegancko. Kamera cofania RVC09 współpracuje z monitorami w systemie NTSC.

Kamera posiada uniwersalny uchwyt mocowania (1). Kamerę montujemy wprowadzając gwintowany pręt w otwór o średnicy 8mm i kontrujemy nakrętką.

Szerokokątny obiektyw (2) pozwala na dostrzeżenie obiektów znajdujących się w polu niewidocznym dla lusterka wstecznego.

W przypadku montażu na tył pojazdu obraz z kamery pojawia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego a na monitorze wyświetlane są linie pomocnicze wspomagające parkowanie. Linie pomocnicze nie są wyświetlane przy konfiguracji na przód pojazdu.

Kamera wyposażona jest w funkcję mirror dlatego można ją skonfigurować na tył lub przód pojazdu. Odpowiedniego ustawienia funkcji mirror (odwracanie obrazu) dokonuje się za pomocą pętli konfiguracyjnej (1). Szczegółowe informacje dotyczące sposobu konfiguracji kamery znajdują się w instrukcji obsługi.

Montaż kamery upraszcza rozłączalny kabel (3) sygnałowy. Wtyczka wpinana jest do gniazda na wcisk. Rozwiązanie to znacznie ułatwia technikowi rozmieszczanie kabli w samochodzie.

Monitor podłączany jest za pomocą kabla wideo (w zestawie) zaopatrzonego w złącza cinch. Kamera pracuje w systemie NTSC.

 

Skład zestawu:

Kamera Stig RVC09 (NTSC )

Wiązka sygnałowa z pętlą konfiguracyjną

Kabel wideo

 

Parametry techniczne:

zasilanie 7-16V

sensor CMOS 1/4"

obsługa systemu NTSC analog 640x482

wymagane minimalne oświetlenie zewnętrzne 0,5 lux

generowanie ramek obrazu 30 fps (NTSC)

migawka elektroniczna

automatyczna ekspozycja

automatyczny balans bieli

automatyczna korekcja odblasków

funkcja mirror (odwrócenie obrazu)

obiektyw szerokokątny 1,7 mm

kąt widzenia ok 110°

temperatura pracy od -30°C do +70°C

klasa wodoszczelności IP67

 

Sprawdź również inne, dostępne w naszym sklepie kamery cofania.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
DODATKI I PRODUKTY POWIĄZANE ZOBACZ TAKŻE