Kamera RVC01 LED

73,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

KAMERA SAMOCHODOWA STIG RVC01 Z DOŚWIETLENIEM LED

Przeznaczona do montażu na tył lub przód pojazdu. Doświetlenie przestrzeni roboczej realizowane jest za pomocą ośmiu diód LED.

 

Profesjonalna kolorowa kamera wspomagającą manewr parkowania samochodem. Kamerę można skonfigurować do pracy zarówno na tył jak jak i przód pojazdu. 

Kamerę montuje się na wcisk w otworze o średnicy 18.5 mm.

Szerokokątny obiektyw 120° pozwala na dostrzeżenie obiektów znajdujących się w polu niewidocznym dla lusterka wstecznego.

Obraz z kamery pojawia się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Na monitorze wyświetlane są linie pomocnicze wspomagające parkowanie i ułatwiające ocenę odległości od przeszkody. W zależności od ustawienia pętli konfiguracyjnej linie pomocnicze można włączyć i wyłączyć jak również mogą one być wyświetlane zarówno w trybie pracy na tył i do przodu. Funkcja mirror (lustrzane odbicie) sprawia, że widzimy obraz tak jak w lusterku wstecznym.

Typowym zastosowaniem jest chwilowy podgląd sytuacji na drodze podczas manewrowania pojazdem. Kamera nie jest przeznaczona do pracy ciągłej. Zaleca się jednorazowo nie przekraczać 10 min pracy.

Urządzenie jest całkowicie szczelne (IP67). Kamera jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Monitor podłączany jest za pomocą (w zestawie) zaopatrzonego w złącza cinch kabla wideo o długości 6m. Dodatkowa żyła sterująca przydatna jest w niektórych stacjach multimedialnych wymagających impulsu wzbudzenia.

 

Skład zestawu:

kamera RVC01 LED

kabel wideo 6m z dodatkową żyłą sterującą

kabel zasilający

wiertło z otwornicą 18,5mm

 

Parametry techniczne:

czujnik obrazu OV 1/3-inch color CMOS

kąt widzenia kamery ok 120°

rozdzielczość 512 x 582

rozdzielczość pozioma 480 linii

zasilanie DC 9~15V

pobór prądu do 150mA

minimalne oświetlenie <1.0 lux

wyjście video RCA 1.0Vpp/75 Ohm

przetwornik OV 1/3-inch Kolor CMOS

zasilanie 9-15V, 150mA

obraz w kolorze

system sygnału NTSC

linie pomocnicze:

funkcja mirror

temperatura pracy urządzenia -30°C do +70 °C

klasa wodoszczelności IP67

otwór montażowy 18,5mm

wymiary: średnica z kołnierzem 20mm, głębokość: 22mm

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii