iPhone 6S Refubrished

1 240,00 
Wysyłka: 5 dni
Wybierz wielkość pamięci:
Wybierz Kolor obudowy:
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

 • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
 • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Powystawowy fabrycznie zregenerowany iPhone 6S

iPhony zostały całkowicie zresetowane do ustawień fabrycznych, w tym zostały usunięte wszystkie konta iCloud. Wszystkie iPhony mają zainstalowaną możliwie najnowszą wersję iOS dla danego modelu. IPhone jest odblokowany, nigdy nie posiadał blokady sim lock co gwarantuje działanie z każdym operatorem komórkowym. Przygotowane są tak, aby można było z nich od razu korzystać. Przed wysyłką telefony są przez nas sprawdzane w celu wyeliminowania egzemplarzy nie spełniających naszych standardów. Urządzenia wysyłane są w estetycznym opakowaniu zastępczym, takim jak prezentowane na zdjęciu. Oferowane telefony, mogą nosić znikome ślady użytkowania. Telefon może posiadać niewyciszaną migawkę aparatu.

Gwarancja

Dla poczucia pełnego komfortu, wszystkie nasze telefony posiadają 12 miesięczną gwarancję.

Funkcjonalność

W momencie korzystania z iPhone'a 6s wiesz, że nigdy nie czułeś czegoś podobnego. Za pomocą jednego naciśnięcia przycisku 3DTouch telefon pozwala robić więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Live Photos ożywią twoje wspomnienia w niezwykle naturalny sposób. A to dopiero początek. Przyjrzyj się bliżej iPhone'owi 6s, a znajdziesz innowację w każdym momencie użytkowania. iPhone 6s obsługuje technologię LTE Advanced z szybkością nawet dwukrotnie większą niż poprzednie generacje. A kiedy masz połączenie z Wi-Fi, iPhone 6s pozwala Ci swobodne przeglądanie stron internetowych i pobieranie aplikacji z prędkością nawet dwukrotnie większą.

Zawartość opakowania

 • iPhone z systemem iOS
 • Przewód ze złącza lighting na USB
 • Zasilacz USB
 • Instrukcja obsługi

Dane techniczne

 • Wymiary 138,3 dł. x 67,1 szer. x 7,1 gr. 
 • Masa 143 g
 • Wyświetlacz Retina HD z 3D Touch Panoramiczny, LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala, wykonany w technologii IPS
 • Rozdzielczość 1334 na 750 pikseli przy 326 pikselach na cal
 • Kontrast 1400:1 (typowo)
 • Procesor Procesor A9 z architekturą 64-bitową
 • Wbudowany koprocesor ruchy M9
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii