iPad 4 16GB Refubrished

980,00 
Wysyłka: 5 dni
Wybierz iPad WiFi:
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

 • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
 • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Powystawowy fabrycznie zregenerowany iPad 4 16GB Space Grey

iPady zostały całkowicie zresetowane do ustawień fabrycznych, w tym zostały usunięte wszystkie konta iCloud. Wszystkie iPady mają zainstalowaną możliwie najnowszą wersję iOS dla danego modelu. iPad jest odblokowany, nigdy nie posiadał blokady sim lock co gwarantuje działanie z każdym operatorem komórkowym w przypadku wersji Cellular. Przygotowane są tak, aby można było z nich od razu korzystać. Przed wysyłką tablety są przez nas sprawdzane w celu wyeliminowania egzemplarzy nie spełniających naszych standardów. Urządzenia wysyłane są w estetycznym opakowaniu zastępczym, takim jak prezentowane na zdjęciu. Oferowane tablety, mogą nosić znikome ślady użytkowania. Tablet może posiadać niewyciszaną migawkę aparatu.

Gwarancja

Dla poczucia pełnego komfortu, wszystkie nasze Tablety posiadają 12 miesięczną gwarancją.

Funkcjonalność

W momencie korzystania z iPada 4 wiesz, że nigdy nie czułeś czegoś podobnego. Za pomocą jednego naciśnięcia przycisku iPad pozwala robić więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Zdjęcia ożywią twoje wspomnienia w niezwykle naturalny sposób. A to dopiero początek. Przyjrzyj się bliżej iPadowi 4, a znajdziesz innowację w każdym momencie uzytkowania. iPad 4 Cellular obsługuje technologię LTE z szybkością nawet dwukrotnie większą niż poprzednie generacje. A kiedy masz połączenie z Wi-Fi, iPad 4 pozwala Ci na swobodne przeglądanie stron internetowych i pobieranie aplikacji z prędkością nawet dwukrotnie większą. 

Dane techniczne (wersja WiFi)

 • Wysokość: 241,2 mm Szerokość: 185,7 mm Głębokość: 9,4 mm
 • Masa: 652 g

Dane techniczne (wersja WiFi+ Cellular)

 • Wysokość: 241,2 mm Szerokość: 185,7 mm Głębokość: 9,4 mm
 • Masa: 662 g

Dane techniczne współne dla obu wersji

 • Wyświetlacz Retina
 • Wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala z podświetleniem LED, w technologii IPS
 • Rozdzielczość 2048 na 1536 przy 264 pikselach na cal (ppi)
 • Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców
 • Procesor A6X
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii