Immobilizer Bloker 210

149,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

 • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
 • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Immobilizer bloker 201 jest nowoczesnym samochodowym zabezpieczeniem antykradzieżowym. Pojazd chroniony jest przed nieuprawnionym uruchomieniem poprzez odcięcie pompy paliwa lub alternatywnie przerwanie obwodu zapłonu. Uruchomienie pojazdu możliwe jest po deaktywacji blokady za pomocą unikalnego identyfikatora. Aby wyłączyć blokadę należy zbliżyć identyfikator do ukrytego w pojeździe czujnika. W zestawie znajdują się dwa identyfikatory oraz karta programowania. Do centralki wczytać można jednocześnie maksymalnie cztery identyfikatory.

Czujnik zbliżeniowy należy ukryć w kokpicie pojazdu. Pętla czujnika powinna znajdować się w takim miejscu aby kierowca mógł sprawnie zbliżyć do niej własny identyfikator w celu deaktywacji blokady. Immobilizer posiada funkcję alarmowania w przypadku próby uruchomienia pojazdu bez wcześniejszej deaktywacji blokady (głośnik wbudowany w centralkę). W sytuacji gdy identyfikatory zostały zniszczone lub zagubione możliwe jest uruchomienie pojazdu bez użycia czujnika zbliżeniowego za pomocą programowalnego kodu awaryjnego.

 

Funkcje urządzenia:

 • alarmowanie w przypadku nieuprawnionej próby uruchomienia silnika
 • automatyczna aktywacja blokady po wyłączeniu zapłonu
 • tryb serwisowy, możliwość zawieszenia pracy blokady na czas obsługi serwisowej
 • możliwe jednoczesne zaprogramowanie do czterech kart identyfikacyjnych
 • możliwość uruchomienia pojazdu bez karty identyfikatora z pomocą kodu awaryjnego

 

Skład zestawu:

 • (1) centralka sterująca (wymiary 8x7cm)
 • (2) czujnik zbliżeniowy (średnica elementu aktywnego 7cm)
 • (3) identyfikator zbliżeniowy
 • (4) karta identyfikatora
 • (5) wiązka elektryczna
 • (6) dioda LED
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii