Grot do kluczyka

10,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Losowe sytuacje potrafią bardzo mocno utrudnić nam normalne funkcjonowanie, a zgubienie lub uszkodzenie kluczy samochodowych jest jednym z takich wypadków. Na taką okoliczność, klient otrzymuje od producenta lub dystrybutora dwa kluczyki, więc problem już nie jest tak duży, jednak co w wypadku zgubienia lub uszkodzenia drugiego, zapasowego modelu? Chcemy zaoferować Państwu wysokiej jakości grot kluczyka, dzięki któremu bez problemu można skopiować i dorobić zapasowy klucz do wszystkich modeli aut oraz dla każdej marki.

Grot do kluczyka – wybierz odpowiedni model: https://www.stig.pl/grot-do-kluczyka

Każdy producent oferuje wiele rodzajów kluczy do swoich pojazdów – posiadają one różny kształt, ilość wygięć, grubość, szerokość, długość i wysokość, więc grot do kluczyka samochodowego marki Honda, nie będzie pasować do zamków BMW. Jeśli mimo zweryfikowania swojego klucza pod względem kształtu, ilości zagięć i sprawdzeniu szczegółowych wymiarów, w dalszym ciągu nie posiadają Państwo pewności, czy dany model jest odpowiednim wyborem – to zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem pomocy. Wyspecjalizowani pracownicy sprawdzą możliwości wyboru i postarają się dobrać grot do potrzeb każdego klienta. W ofercie naszego sklepu można znaleźć m.in. groty do modeli takich producentów jak: BMW, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, VW, Audi, Seat, Skoda, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Daewoo, Citroen, Peugeot, Renault, Toyota, Lexus, Suzuki, Volvo, Subaru, Daihatsu. Nasi klienci znajdą produkty, pasujące niemal do wszystkich najpopularniejszych marek i modeli aut w Polsce i na świecie – dzięki czemu nie muszą obawiać się o dostępność niezbędnego asortymentu! Nie ryzykuj brakiem kluczy! Lepiej zabezpieczyć się wcześniej na każdą okoliczność, niż później żałować błędnej decyzji!

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
DODATKI I PRODUKTY POWIĄZANE ZOBACZ TAKŻE