Elektryczne szyby SK313 2D

240,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Elektryczne szyby SK-313 do dwóch drzwi

Uniwersalny zestaw mechanizmów elektrycznych szyb do 2 drzwi. Estetyczne przyciski podświetlane na jasno czerwono. Mocne i niezawodne siłowniki.

Zestaw można montować zarówno w samochodach osobowych, jak również w dostawczych oraz busach. Wyposażony jest w elastyczne pasy transmisyjne umożliwiające wygięcie ich nawet w "U". Rozwiązanie to pozwala na montaż systemu w dowolnym miejscu drzwi. Siłowniki łączymy z fabrycznym mechanizmem ręcznego otwierania szyb za pomocą uniwersalnych adapterów.

W zestawie zastosowano siłowniki o zmniejszonych oporach pracy dzięki czemu system traci mniej energii na pokonanie tarcia wewnątrz swojego mechanizmu. 

W zestawie znajduje się panel przycisków dla kierowcy, którym steruje się wszystkimi szybami oraz panel dla pasażera do obsługi szyby w jego drzwiach.

Zestaw zawiera:

  • dwa siłowniki
  • panel przycisków kierowcy
  • panel pasażera
  • wiązki elektryczne
  • komplet uniwersalnych zębatek
  • zaślepki i akcesoria montażowe
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii