Elektryczne szyby 2d SK313

225,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Elektryczny mechanizm zamykania i otwierania 2 szyb
STIG SK313 2d
o zmniejszonych oporach pracy

WYBIERZ SKUTECZNY SYSTEM O ZMNIEJSZONYCH OPORACH PRACY.
GWARANTUJEMY PEŁNĄ SATYSFAKCJĘ Z ZAKUPU I DŁUGOTRWAŁĄ BEZAWARYJNĄ EKSPLOATACJĘ.

BEZKONKURENCYJNE szyby elektryczne do każdego samochodu.

Dzięki ZMNIEJSZONYM OPOROM nasz system traci mniej energii na pokonanie sił tarcia wewnątrz swojego mechanizmu, a więcej przekazuje jej do mechanizmu szyb. Zestaw można montować zarówno w samochodach osobowych, jak również w dostawczych oraz busach. Wyposażony jest w ELASTYCZNE PASY TRANSMISYJNE umożliwiające wygięcie ich nawet w "U". Rozwiązanie to pozwala namontaż systemu w dowolnym miejscu do drzwi. Siłowniki łączymy z fabrycznym mechanizmem ręcznego otwierania szyby za pomocą UNIWERSALNYCH ADAPTERÓW, które wchodzą w skład w zestawu.

W zestawie znajduje się panel przycisków dla kierowcy, którym steruje się wszystkimi szybami oraz panel dla pasażera do obsługi szyby w jego drzwiach.

Korzystając z pomocy naszego autorskiego poradnika montażu SAMODZIELNIE ZAMONTUJESZ zestaw elektrycznych szyb, nawet gdy nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

PORADNIK MONTAŻU dodajemy GRATIS.

SPRAWDZILIŚMY TEN ZESTAW W NAJCIĘŻSZYCH WARUNKACH I MOŻEMY ŚMIAŁO NAPISAĆ, ŻE JEST BEZAWARYJNY.
2 x SIŁOWNIK O ZMNIEJSZONYCH OPORACH
PANEL PRZYCISKÓW DLA KIEROWCY I PASAŻERA
ZĘBATKI, ZAŚLEPKI, ŚRUBKI, MOCOWANIA
WIĄZKI PRZEWODÓW
PRZYLEPIEC CENTRALI
POLSKA INSTRUKCJA OBSŁUGI
PISEMNA GWARANCJA 24M-CE
DOWÓD ZAKUPU
PORADNIK SAMODZIELNEGO MONTAŻU GRATIS

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii