Centralny zamek Bloker 21 Strong 4d

96,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

UNIWERSALNY CENTRALNY ZAMEK
BLOKER 21 STRONG DO 4 DRZWI
Z SIŁOWNIKAMI O PODWYŻSZONEJ SILE UCIĄGU

Uniwersalny i niezawodny zestaw centralnego zamka z siłownikami o podwyższonej sile uciągu przeznaczonymi do samochodów dostawczych, VAN, BUS i ciężarowych wyposażonych w instalację elektryczną 12V. Zestaw może być również stosowany w samochodach osobowych w przypadku, gdy potrzebna jest większa siła uciągu siłownika. Znajdujące się w komplecie akcesoria umożliwiają bezproblemowy montaż zamka w większości pojazdów.

Z pomocą tego urządzenia drzwi w samochodzie będą się otwierały jednocześnie i automatycznie zaraz po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy.

Zestaw doskonale współpracuje z alarmami samochodowymi oraz zdalnymi sterownikami zamków BLOKER.

W skład kompletnego zestawu do samodzielnego montażu wchodzą następujące elementy:

centralka sterująca - 1szt,
siłownik STRONG master - 2szt,
siłownik STRONG slave - 2szt,
akcesoria montażowe - 2kpl,
wiązka okablowania - 1kpl,
polska instrukcja montażu,
gwarancja 24 miesiące,
dowód zakupu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii