Alarm rowerowy Bloker 71

35,00  39,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

 • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
 • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

Alarm rowerowy Bloker 71

Skuteczny i nieskomplikowany bezpilotowy alarm rowerowy. Alarm posiada czujnik wstrząsowy reagujący na poruszenie roweru. Przypadkowe potrącenia sygnalizowane są prealarmem (5 sygnałów). Jeśli wstrząsy nie ustaną następuje wzbudzenie alarmu właściwego a syrenka wydaje ciągły dźwięk.

Uzbrojenie alarmu następuje po przytrzymaniu przycisku B. Aby rozbroić alarm należy wprowadzić unikalny kod składający się z zaprogramowanej wcześniej kombinacji 3 liter. Błędne wpisanie kodu blokuje możliwość rozbrojenia na 3 minuty. Kod wprowadzamy za pomocą panelu przycisków znajdującego się na obudowie centralki. Centralkę mocujemy się do ramy roweru za pomocą zintegrowanego uchwytu.

Alarm wyposażony jest w następujące funkcje:

 • Uruchamianie i dezaktywacja alarmu za pomocą 4-znakowego kodu.
 • Alarmowanie dźwiękiem przy próbie wsiadania lub ruszenia roweru.
 • Funkcje prealarmu czyli ostrzeganie przy przypadkowym potrąceniu.
 • Czas trwania alarmu 15s.
 • Trzy poziomy regulacji poziomu czułości.
 • Zabezpieczenie przed próbą rozbrojenia alarmu błędnym kodem.
 • Łatwa instalacja.
 • Zasilanie bateryjne 9V (bateria nie wchodzi w skład zestawu).
 • Siła syrenki 110 dB.

 

Nasz alarm spełnia najwyższe kryteria jakościowe. Zgodność z normami europejskimi potwierdza certyfikat CE. Na każdy alarm z naszej oferty udzielamy pisemnej 24-miesięcznej gwarancji.

Skład zestawu:


 

 • Centralka z czujnikiem wstrząsowym.
 • Śruby montażowe.
 • Instrukcja obsługi.
 • Gwarancja 24 miesiące, dowód zakupu.

 

Polecamy również


W ofercie posiadamy również alarm rowerowy pilotami zdalnego sterowania.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii