Alarm Bloker 75

85,00 
Wysyłka: do 24 godzin
Poleć znajomemu Zapytaj o produkt Dodaj opinię Udostępnij

WYSYŁKA TOWARU

Towar wysyłamy w terminie podanym na karcie przedmiotu, zwykle w przeciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia. Warunkiem wysyłki jest dopełnienie formalności związanych z wybraną do zamówienia formą płatności. Wysyłkę prowadzimy za pośrednictwem firm kurierskich Fedex, DPD, InPost oraz Poczty Polskiej. Wyboru przewoźnika dokonać można na etapie finalizacji zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość indywidualnego dostosowania oferty dostępnych przewoźników w zależności od koszyka konkretnego zamówienia Klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy.

 

CZAS DOSTAWY

Zamówienia dostarczane są do Klienta w czasie, na który składają się:

  • Czas realizacji zamówienia - czas potrzebny do skompletowania towaru, obsługi wybranej formy płatności, wystawienia dokumentu sprzedaży oraz spakowania i nadania przesyłki. W przypadku płatności online czas ten zazwyczaj nie przekracza 24h roboczych.
  • Czas transportu - czas gdy paczka pozostaje w transporcie u wybranego przewoźnika i jest bezpośrednio zależny od wybranej w zamówieniu usługi dostawy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zakupionego towaru jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu terminu. Potwierdzenie można uzyskać telefonicznie (+48 327500248) lub mailowo (sklep@stig.pl). Odbiór osobisty zasadniczo możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00. Zakupione towary z przeznaczeniem do odbioru osobistego podjąć można pod adresem siedziby firmy (jak podano poniżej).

PHU INTERMEDIA 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66

tel. +48 32 7500248, email: sklep@stig.pl

 

PO DOSTAWIE 

Po otrzymaniu przesyłki Klient w obecności kuriera zobowiązany jest dokładnie sprawdzić stan opakowania oraz jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń Klient powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewożnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia firma PHU Intermedia zaleca sporządzić protokół szkody oraz dokumentację fotograficzną. Protokół szkody powinien zostać podpisany przez kuriera.

ALARM MOTOCYKLOWY BLOKER 75

Skuteczny i nieskomplikowany alarm motocyklowy. W zestawie estetyczne chromowane piloty typu breloczek. Przyciski są zagłębione w obudowie pilotów co zapobiega przed przypadkowym wciśnięciem. Centralka ma małe gabaryty i jest łatwa w montażu a także trudna do zlokalizowania przez potencjalnego intruza.

Funkcje alarmu:

- Zabezpieczenie przed nagraniem, skanowaniem, kopiowaniem pilota.
- Alarmowanie przy próbie wsiadania lub uruchomienia pojazdu.
- Funkcje prealarmu czyli ostrzeganie intruza przed dalszą ingerencją w pojazd.
- Sterowanie kierunkowskazami poprzez dwa osobne wyjścia.
- Odcięcie zapłonu lub dopływu paliwa.
- Wbudowany czujnik napięcia umożliwia wykrycie włączenia lub wyłamania stacyjki.
- Możliwość zdalnego uruchomienia motocykla z pilota (tylko w modelach gaźnikowych).

Jako nieliczni w Polsce wyposażamy nasze urządzenia Bloker w piloty ze zmiennym i generowanym losowo kodem zabezpieczeń Keeloq.
Rozwiązanie to opatentowane przez firmę Microchip gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji radiowej sygnału z pilota do sterownika samochodu. Dzięki temu pilota nie da się podsłuchać ani sklonować.

Na życzenie dokładamy do zestawu indywidualny przestrzenny emblemat marki motocykla klienta.

Poradnik montażu dla każdego klienta.
Unikalna autorska publikacja w przystępny sposób prezentuje zagadnienia związane z samodzielną instalacją alarmu w motocyklu.

Nasz alarm spełnia najwyższe kryteria jakościowe. Zgodność z normami europejskimi potwierdza certyfikat CE. Na każdy alarm z naszej oferty udzielamy pisemnej 24-miesięcznej gwarancji.

 

Skład zestawu:

- centralka z czujnikiem wstrząsowym
- dwa piloty typu brelok
- syrenka
- wiązka elektryczna
- poradnik montażu
- instrukcja obsługi
- dowód zakupu oraz pisemna gwarancja 24 miesiące

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inne produkty