Formy płatności

 1. W sklepie internetowym STIG.PL płatność za zakupiony towar może zostać dokonana przez Klienta na kilka sposobów:
  • GOTÓWKĄ w przypadku odbioru towaru przez Klienta własnym staraniem z siedziby sklepu internetowego STIG.PL
  • PRZEDPŁATĄ PRZELEWEM. Towar zostanie wysłany do Klienta po zaksięgowaniu całej kwoty należności na rachunku bankowym PHU Intermedia wskazanym w korespondencji elektronicznej przekazanej Klientowi po zatwierdzeniu przez niego zamówienia.
  • ZA POBRANIEM. Płatność gotówką do rąk przewoźnika, w przypadku dostawy towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
  • PŁATNOŚCIĄ ELEKTRONICZNĄ przekazaną na rachunek bankowy PHU INTERMEDIA za pośrednictwem Dotpay S.A. w momencie składania zamówienia.
 2. PHU Intermedia może ustalić z Klientem inne, szczególne warunki i formy płatności. W takim przypadku obowiązują warunki i formy płatności wskazane w zamówieniu potwierdzonym przez sklep internetowy STIG.PL jako przyjęte do realizacji po spełnieniu wszelkich dodatkowych wymogów związanych z uzgodnionymi warunkami lub formą płatności (np. sprzedaż na raty, sprzedaż z odroczonym terminem płatności itp.).
 3. W przypadku zapłaty przelewem, płatnością elektroniczną lub kartą kredytową, Klient powinien uiścić cenę niezwłocznie, a w przypadku płatności za pobraniem - przy odbiorze.
 4. Bezpieczne rozliczanie transakcji elektronicznych zapewnia Dotpay S.A. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.

 5. Banki obsługiwane systemem szybkiego transferu Dotpay (płatności elektroniczne):

 6. Banki obsługiwane systemem przelewów on-line Dotpay (płatności elektroniczne):

 7. Akceptujemy płatności on-line z wykorzystaniem kart płatniczych (płatności obsługuje Dotpay)

 8. Akceptujemy płatności on-line dokonywane za pośrednictwem MasterPass (płatności obsługuje Dotpay)

 9. PHU Intermedia realizuje wysyłkę poza granice Polski. Przyjmujemy wpłaty w walucie EUR i USD. W przypadku wysyłki za granicę koszty dostawy wyliczane są indywidualnie.
 10. W przypadku wysyłki za granicę Polski prosimy o e-mail na adres stig@stig.pl z zapytaniem o wyliczenie kosztów dostawy. Wiadomość powinna zawierać nazwę asortymentu, kraj do jakiego ma być wysłana paczka oraz walutę, w jakiej byłaby robiona wpłata. W odpowiedzi zwrotnej Klient otrzymuje wyliczone koszt dostawy wraz ze wskazówkami dotyczącymi dokonania płatności.
 11. Dane do przelewów krajowych w walucie PLN:

  PHU Intermedia, 42-140 Panki, ul. Częstochowska 66
  Bank Pocztowy, nr konta: 72 1320 1537 1499 8425 2000 0001

 12. Dane do przelewów zagranicznych

  Nazwa banku: BANK HANDLOWY
  Adres banku: 00-923 Warszawa, Senatorska 16 Street, Poland
  Kod SWIFT: CITIPLPX

  Odbiorca: Przemyslaw Serweta
  Adres odbiorcy: 42-140 Panki, Czestochowska 66 Street, Poland

  nr konta dla wpłat w walucie EUR: 95 1030 0019 0109 7804 0159 0013

  nr konta dla wpłat w walucie USD: 76 1030 0019 0108 4004 0107 7391